مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
هنرمندان صنایع دستی از 30 استان کشور در نمایشگاه ملی صنایع دستی دوازدهمین جشنواره آش ایرانی زنجان
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: هنرمندان صنایع دستی از 30 استان کشور در نمایشگاه ملی صنایع دستی دوازدهمین جشنواره آش ایرانی استان زنجان شرکت می‌کنند.به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري زنجان به نقل از فارس، یحیی رحمتی روز گذشته اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی برای برگزاری دوازدهمین جشنواره سراسری آش ایرانی در استان زنجان پیش‌بینی شده است.
وی با اشاره به اینکه جشنواره آش یکی از جشنواره‌های فرهنگی و گردشگری در حوزه صنعت غذایی است، تصریح کرد: امروزه غذا یکی از مهم‌ترین نقش‌ها را در استقرار و اقامت گردشگران در مقصد خود دارد.مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه تاکنون 20 استان کشور در بخش رقابت و عرضه آش‌های سنتی در دوازدهمین جشنواره سراسری آش ایرانی استان اعلام حضور کرده‌اند، اضافه کرد: همچنین در بخش صنایع دستی هم 30 استان کشور حضور پیدا می‌کنند.
رحمتی با اشاره به اینکه سال گذشته استقبال از جشنواره سراسری آش ایرانی بسیار خوب بوده است، یادآور شد: حضور تورهای مختلف گردشگری از استان‌های دیگر در این جشنواره نشان دهنده این استقبال است. وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 120 هزار نفر از جشنواره سراسری آش ایرانی استان زنجان و نمایشگاه ملی صنایع دستی بازدید شده است، ادامه داد: امسال هم نمایشگاه صنایع دستی در بیش از 120 غرفه دایر خواهد شد.مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان افزود: حضور هنرمندان گسترده صنایع دستی و گروه‌های آئینی موسیقی، سیاه چادر و گروه‌های نمایشی از دیگر برنامه‌های جشنواره آش ایرانی است.
31 مرداد 1396 مدیر سایت 319
1 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2019